Dorpsfeest 2019

Dorpsfeest 2019

Strips, stripfiguren en -helden

 

De voorbereidingen van Het Kalenbergs/Hoogeweg dorpsfeest zijn in volle gang.

Wanneer ook alweer? Zet het alvast in uw agenda! Het weekend van 16 en 17 augustus is ons dorp van ons. En het thema is: STRIPS (en stripfiguren en -helden).

Naar verwachting rekent de feestcommissie op hoogwaardig bezoek van Olivier J. Bommel, “als u begrijpt wat ik bedoel” en Madam Mikmak hoopt op haar bezemsteel te kunnen vertrekken vanaf Lelystad Airport. Asterix en Obelix overwegen te verhuizen naar Kalenberg, terwijl Dagobert Duck zijn geld in het riet wil gaan beleggen.

Uw eigen straat ‘gestripped?’

De feestelijke aankleding van ons dorp en van uw straat wordt dit jaar een straatwedstrijd. Kies hiertoe met uw buren uw favoriete stripfiguur of -held, smurf een bijeenkomst en huur Jerommeke en Obelix in om de competitie te kunnen winnen!

Uw creatieve uitspattingen kunt u etaleren op ‘de kop’ van Zuid, Noord, het Midden, op het Pad enzovoorts. In elk geval rondom de kern van het dorp. En zoals u weet zit de lol in de voorbereidingen!